Glasina: Đina Karano se priključuje seriji „The Mandalorian“

Kako prenosi The Hollywood Reporter, bivši MMA borac, Đina Karano će se priključiti ekipi nove Star Wars igrane serije, The Mandalorian.

Ove vesti nam dolaze samo par dana nakon što je objavljeno da će zvezda serija Igra prestola i Narkos, Pedro Paskal glumiti glavnu ulogu u seriji.

Kao i nekolicina pre nje, Đina je iz ringa prešla na veliki ekran. Postavši glumica, debitovala je u filmu Haywire Stivena Soderberga iz 2011. a glumila je i u filmovima kao što su Deadpool, Fast & Furious 6 i Kickboxer: Vengeance.

Uzevši u obzir njene ranije uloge, nije teško zamisliti da će ona igrati nekog žilavog, iskrenog lika pored Mandalorca kojeg tumači Pedro Paskal.

Za poslednje vesti o The Mandalorian-u posetite našu sekciju posvećenu Star Wars serijama i pratite HoloNet na Fejsbuku i Tviteru.

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišete koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavi se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišete koristeći svoj Facebook nalog. Odjavi se /  Promeni )

Povezivanje sa %s